O nas

Klub Sportowy FUTSAL MASTERS ON to najważniejszy Projekt Fundacji „Pomaluj mi świat” – jedyny taki na terenie całej Polski. Naszym głównym celem jest połączenie sportu powszechnego z dostępem dla osób z zaburzeniami psychicznymi (niepełnosprawnością intelektualną i chorobami psychicznymi) poprzez działania zmierzające do rozpoczęcia sportowej przygody przez osoby/grupy szczególnie narażone na wykluczenie społeczne.

Maszą wizją oraz misją jest uczynienie z piłki nożnej halowej narzędzia wyrównywania szans społecznych, edukacyjnych oraz zawodowych – niezależnie od poziomu sprawności, wieku, miejsca zamieszkania i umiejętności.

W nasz projekt uwierzyło już ponad 40 organizacji i instytucji z całego województwa dolnośląskiego. Między innymi:

Dzięki specjalnie opracowanemu Programowi Szkolenia razem z Przyjaciółmi z Akademii FOOTBALL STARS oraz profesjonalnym trenerom, którzy prowadzą zajęcia sportowe dwa razy w tygodniu, doskonalimy umiejętności sportowe już ponad 24 osób z niepełnosprawnościami z terenu powiatu oławskiego.

Ale treningi to nie wszystko. Od września 2019 jesteśmy wiernymi kibicami Klubu występującego w Futsal Ekstraklasie – KS Orła Jelcz-Laskowice.

Także jako Fundacja od 2018 roku prowadzimy coroczną Dolnośląską Ligę Futsalu BEZ BARIER między czerwcem i grudniem. Od 2020 roku naszym Partnerem i współorganizatorem jest Dolnośląski Związek Piłki Nożnej.

Od roku 2021 we wrześniu także organizujemy Ogólnopolski Turniej Futsalu Osób z Niepełnosprawnością FUTSAL MASTERS ON CUP.

A mamy głęboką nadzieję, że to dopiero początek.

Klub Sportowy FUTSAL MASTERS ON

Dolnośląska Liga Futsalu BEZ BARIER

Ogólnopolski Turniej Futsalu Osób z Niepełnosprawnością FUTSAL MASTERS ON CUP

Klub Kibiców Niepełnosprawnych Orła Jelcz-Laskowice