KKN Orzeł

Klub Sportowy FUTSAL MASTERS ON oraz Klub Kibica Niepełnosprawnych Orła Jelcz-Laskowice działa od 1 września 2019 i trwa nadal. Członkowie KKN Orła (na chwilę obecną 12 osób) spotykają się ze sobą od 2019 roku (treningi futsalu oraz aktywne kibicowanie lokalnemu Klubowi Sportowemu Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice). Członków Grupy połączyła pasja do sportu i chęć utworzenia w pełni profesjonalnego Klubu Sportowego funkcjonującego przy KS ACANA ORZEŁ Futsal Jelcz-Laskowice.

Członkowie KKN-u biorą udział w regularnych treningach (dwa razy w tygodniu) zgodnie z autorskim programem stworzonym przez trenerów specjalnie do działań projektowych – wspólne ćwiczenia z profesjonalnymi trenerami nad motoryką, sprawnością fizyczną, techniką, taktyką oraz współdziałaniem na boisku.

Zgodnie z przyjętymi założeniami, konsekwencją treningów będzie udział Beneficjentów w różnych turniejach, sparingach i innych aktywnościach, między innymi Dolnośląskiej Lidze Futsalu dla osób z niepełnosprawnościami oraz Turgolu. Członkowie KKN0u także biorą aktywny udział w widowiskach sportowych (także poprzez współprzygotowanie oprawy atrakcji meczowych wspólnie z Fanklubem KS Orła Futsal Jelcz- Laskowice) – meczy KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice (mecze „domowe” i „wyjazdowe”) na terenie całej Polski. Działanie w formie kibicowania lokalnemu klubowi są okazją do łamania stereotypów i barier oraz promocji aktywności i przeciwstawianie się izolacji społecznej osób z niepełnosprawnościami. Poprzez działanie promujemy pozytywne wzorce kibicowania oraz pokazujemy, że sport może być świetną drogą do integracji i aktywizacji.

Zapraszamy do współpracy!

Klub Kibiców Niepełnosprawnych Orła

Ul. Cicha 7

55-200 Oława

tel. 731 998 456,

e-mail: w.jakubas@pomalujmiswiat.pl

Facebook: https://www.facebook.com/Futsal-Masters-On-Klub-Kibica-Niepe%C5%80 2nosprawnych-Or%C5%82a-Jelcz-Laskowice-201897186557444/notifications/